Współpraca z CISCO

Rekrutacja 2020

Kształcimy w zawodzie Technik informatyk

KWALIFIKACJE:

INF.02. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych

INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych.

Patronat WSG

Od roku szkolnego 2011/2012 Toruńskie Technikum Informatyczne zostało objęte patronatem naukowym przez Instytut Informatyki i Mechatroniki WSG w Bydgoszczy.

Mamy przyjemność poinformować, że od roku szkolnego 2014/2015  Toruńskie Technikum Informatyczne korzysta ze wsparcia procesu dydaktycznego w ramach międzynarodowego programuAkademii Sieciowej Cisco.

Akademia Sieciowa Cisco świadczy usługi edukacyjne w obszarze wykorzystywania najnowszych technologii teleinformatycznych w oparciu o autoryzowane standardy Cisco Systems.

W ramach realizowanych komputerowych lekcji multimedialnych, które dostarcza Akademia, nasi uczniowie zdobywają umiejętności i kompetencje, będące bazą ich przyszłej kariery zawodowej.