Do rozpoczęcia roku szkolnego..........

Wigilia szkolna

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku. Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.

Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem. Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze."

1 | 2 | 3 | 4

Wizyta w hospicjum

W dniu 14.12.2018 r. uczniowie Toruńskiego Technikum Informatycznego udali się do toruńskiego Hospicjum Nadzieja, aby przekazać podarunki zakupione ze środków zebranych podczas mikołajkowego kiermaszu słodkości.

1 | 2 | 3

Chociaż praca i nauka sprawiają nam na co dzień dużo satysfakcji, to bezinteresowna pomoc innym dostarcza nam jej zdecydowanie najwięcej!!!

Kiermasz słodkości

20181206 102856

Jak co roku w Toruńskim Technikum Informatycznym20181206 095939

6 grudnia zorganizowany został kiermasz słodkości,

z którego dochód przeznaczony zostanie na potrzeby

toruńskiego hospicjum dla dzieci NADZIEJA.

Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie!

Pamiętajmy, że dobro powraca:)

Uwaga!

W zakładce "Dla uczniów"
zostały opublikowane
wykazy podręczników na rok szkolny 2018/2019.